Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Yönetimi, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret etti

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu Üyesi Recep Bars, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri’ni misafir etti.

Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç, Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğunu belirterek, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da Trakya’da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade etti. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç ile beraberindekileri ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.

Related posts

Leave a Comment