Ergene Velimeşespor Sahaya Güney Bebek İçin Çıkacak

Ergene Velimeşespor’un bu hafta sonu oynayacağı Bayrampaşa Spor maçının bilet gelirlerini SMA Hastası Güney bebeğin tedavi masrafları için ailesine bağışlayacak.

Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi olan Ergene Velimeşe Spor 19 Mart Pazar günü Bayrampaşa Spor ile kendi sahasında karşı karşıya gelecek. Mavi beyazlılar için ligde büyük önem arz eden müsabakanın başka bir önemli boyutu daha var. Ergene Velimeşespor sahaya hem galibiyet hem de SMA hastası Güney bebek için çıkacak. Mavi beyazlılar bu müsabakanın tüm bilet gelirlerini Velimeşe mahallesinde ikamet eden SMA hastası Güney bebeğin tedavi masraflarının karşılanması için Güney bebeğin ailesine teslim edecek.

Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin kulüp binasında yapmış olduğu açıklamasında, “Ergene Velimeşesporumuz SMA Hastası Güney bebeğin tedavi masraflarının karşılanması için bu hafta sonu oynayacağı Bayrampaşa Spor müsabakasının bilet gelirlerinin tümünü Güney bebeğin tedavi masraflarına bağışlayacak. Tüm sporseverleri yoğun bir şekilde bu müsabakaya bekliyoruz. Katılımın ne kadar fazla olursa güney bebeğimiz için maddi anlamda desteğimiz daha da büyük olacaktır. Güney bebeğimize nefes, Ergene Velimeşespor’umuza destek olmak için tüm halkımızı 19 Mart Pazar günü saat 14.00’da Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumunda oynanacak olan Ergene Velimeşespor – Bayrampaşa Spor müsabakasına davet ediyorum” dedi.

Related posts

Leave a Comment