Bahçeşehir Koleji Öğrencileri KTSO Başkanı Soner Ilık’ı, “Sosyal Sorumluluk Projeleri” Hakkında Bilgilendirdi

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret eden; Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü Okul Koordinatörü Kadri Güvenç, Kurumsal İletişim Uzmanı Nalan Nişikli, Sosyal Sorumluluk Kulübü Üyeleri; 10/A sınıfı öğrencisi Umay Bağdan, 7/A sınıfı öğrencisi Osman Kıvanç Gökten ve 7/B sınıfı öğrencisi Eymen Ceylan, “Sosyal Sorumluluk Projeleri” hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü öğrencileri bu yılki “Sosyal Sorumluluk Projeleri”ni merkez üssü Kahramanmaraş olan ve birçok ilimizi etkileyen deprem bölgesine yardım olarak belirlediklerini söylediler. Ramazan öncesi bölgede ihtiyacı olan vatandaşlara; Ramazan Paketleri, Gıda Kolileri, Temizlik ve Hijyen Malzemeleri ile yardım etmeyi planladıklarını ifade ederek, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’tan “Sosyal Sorumluluk Projeleri”ne destek istedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Bahçeşehir Koleji öğrencileri ve öğretmenlerinin böyle bir “Sosyal Sorumluluk Projesi” başlatmasından dolayı çok mutlu olduğunu ve destek olacaklarını dile getirerek, okulların sadece derslerden ibaret olmadığını bilimsel, sosyal, kültürel projelerle çok daha donanımlı hale geleceklerinin önemini vurguladı.

Bahçeşehir Koleji Kırklareli Kampüsü’nün açıldığı günden bugüne pek çok yenilikçi projeler ürettiğini fade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık “Ülkemizin başına gelen felaketin üstesinden yaralarımızı birlikte saracağız” felsefesiyle hareket eden tüm öğretmenleri ve öğrencileri tebrik etti. Kırklareli halkının bu anlamlı projeye destek olması gerektiğini dile getirdi.

Related posts

Leave a Comment