Soydaşlar Saray’da iftarda buluştu

Saray’da yaşayan soydaşlar, Cumartesi günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğinde buluştu.

GENİŞ KATILIM OLDU
Saray’da yaşayan soydaşlar, Cumartesi günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar programına Saray Belediye Başkan Vekili Fuat Ünal, Şumnu Vekili Kadir Hasan, Blagoevgrad Vekili Celil Boşnak, Varbitsa Belediye Başkanı Merdin Bayram, Byalareka Belediye Başkanı Hüseyin Ismail, Tuşovitsa Belediye Başkanı Hikmet Sami, Ribnovo Belediye Başkanı Mustafa İsa, DPS Saray Temsilcisi Kemal Öztürk, Saray Belediyesi Proje ve Dış İlişkiler Sorumlusu Günal Yılmaz, muhtarlar ve soydaşlar katıldı. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftarda yüzlerce soydaş aynı sofrayı paylaştı. Saray Belediye Başkan Vekili Fuat Ünal, masaları tek tek gezerek misafirlere hayırlı iftarlar diledi. Akşam ezanın okunması ve okunan dualarla birlikte yüzlerce soydaş orucunu açtı.
ÜNAL: “SİZLERLE BİR ARADA OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM”
İftar yemeğinin ardından konuşan Saray Belediye Başkan Vekili Fuat Ünal, “Değerli hemşehrilerimiz Hak ve Özgürlükler Hareketi’nin iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Allah kabul etsin. İftar sofrasında sizlerle bir arada olmaktan onur duyuyorum. Her zaman Saray’da olmanız bizi çok mutlu ediyor. Teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.
BULGARİSTAN SEÇİMLERİ İÇİN DESTEK İSTEDİLER
Başkan Vekili Fuat Ünal’ın ardından Şumnu Vekili Kadir Hasan, Blagoevgrad Vekili Celil Boşnak, Varbitsa Belediye Başkanı Merdin Bayram, Byalareka Belediye Başkanı Hüseyin Ismail, Tuşovitsa Belediye Başkanı Hikmet Sami ve Ribnovo Belediye Başkanı Mustafa İsa da birer konuşma yaparak 2 Nisan’da yapılacak olan Bulgaristan Seçimleri için Hak ve Özgürlükler Hareketi’ne(DPS) destek istedi.

Related posts

Leave a Comment