ÇERKEZKÖY’ÜN PERİLERİ KUPAYI BAŞKAN AKAY’A HEDİYE ETTİLER

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi Play-off müsabakalarını namağlup tamamlayarak şampiyon olan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımı, şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Vahap Akay’a hediye etti.

Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımını makamında ağırladı. Şampiyon sporcuların Belediye Başkanı Vahap Akay’a ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları Nedim Yılancı ve Enver Bayram, Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve teknik heyet de yer aldı.  

2023-2024 SEZONUNDA 1. LİG’DE MÜCADELE EDECEĞİZ

2022-2023 Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’ni lider tamamlayarak Play-Of müsabakalarına katılmaya hak kazanan Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımız, buradaki tüm maçlarını kazandı. Muhteşem bir mücadele ile tüm rakiplerini yenen temsilcimizin, 2023-2024 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edeceğini belirten Antrenör Ercan Çete, “Öncelikle bizlerden bugüne kadar hiçbir desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Vahap Akay’a, Kulüp Başkanı M. Şahin Yılmaz’a, sağlık sponsorumuz İrmet Hastanesi’ne ve bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

BİZE HİÇ ŞANS TANIMIYORLARDI

Kadın Basketbol Takımı sporcularının sezon boyunca inanılmaz bir performans gösterdiklerini ifade eden Antrenör Ercan Çete, “Oyuncularımın hepsi yürekleri ile oynadılar. Bizim direktiflerimizi çok iyi algılayıp, sahada en iyi şekilde uyguladılar. Bu vesile ile tüm sporcularımı ve teknik heyetimi bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu. Play-Of müsabakaları öncesinde takımların şampiyon olma ihtimalleri ile ilgili bazı platformlarda değerlendirmeler yapıldığını kaydeden Takım Menajeri Arif Karaavcı, “Bizim takımımızın şampiyon olma ihtimalini yüzde 0 olarak görüyorlardı. Bize hiç şans tanımıyorlardı. Fakat, takımımız herkesi yanılttı ve şampiyon olarak 1. Lig’e yükseldik” dedi. 

DESTEKLERİ İÇİN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz da “Sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. Bu süreçte bizlere inanan ve destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Fakat en büyük teşekkürü de her zaman yanımızda olan, bizlerden hiçbir desteği esirgemeyen Belediye Başkanı Vahap Akay’a etmek istiyorum. İnşallah sporcularımız, Çerkezköy’ü önümüzdeki sezon 1. Lig’de en iyi şekilde temsil edecekler” açıklamalarında bulundu.

BİZLERE ÇOK BÜYÜK BİR GURUR YAŞATTINIZ

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay ise “Çerkezköy Belediyesi bugüne kadar her zaman sporun ve sporcunun yanında oldu. Elimizden geldiğince tüm spor branşlarında sporcularımıza destek olmaya gayret ettik. Bu süreçte çok büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’ni şampiyon tamamlayan, ardından da Play-Of turlarında tüm rakiplerini mağlup ederek Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’ne yükselen takımımızı gönülden tebrik ediyorum. Çerkezköy’ü ve bölgemizi en iyi şekilde temsil ettiniz. Bizlere çok büyük bir gurur yaşattınız” dedi.

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

2023-2024 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Kadın Basketbol Takımımıza şimdiden başarılar dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kulüp yönetimimizi, teknik heyetimizi ve sporcularımızı bir kes daha gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Akay, sporcularımızla hatıra fotoğrafı çektirirken, Kadın Basketbol Takımı da kazandıkları şampiyonluk kupasını Başkan Akay’a hediye etti.

İŞTE ÇERKEZKÖY’ÜN GURURLARI

İşte Çerkezköy’e gurur yaşatan şampiyon kadro: “Sporcuları Başak Gemalmaz, Şeydanur Şahin, Buse Başak, Gamze Gül Karakuş, Şara Baş, Beren Karaaslan, Berna Çevik, Sudenaz Ayaydın, Kübra Yavaş, Nursima Üzümcü, Ceren Taşer, Fulya Yaman, Dilara Sever ve Sevda Atabay. Baş Antrenör Ercan Çete, Yardımcı Antrenör Yiğit Evren, Kondisyoner Gökhan Akdoğan, Menajer Arif Karaavcı ve İstatistikçi Emre Erdem.

Related posts

Leave a Comment