HALK EKMEK BÜFELERİNDE SATIŞLAR BAŞLADI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Özgen Nama ile Birlikte Halk Ekmek Fabrikamızda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, daha sonra Halk Büfeleri ziyaret ederek, ekmek satışı yaptı.

Vatandaşlarımızı daha sağlıklı ve daha ucuz ekmekle buluşturmak için faaliyete geçirdiğimiz Çerkezköy Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen ekmeklerimiz, Halk Büfelerde satılmaya başladı.

EKMEKLER HALK BÜFELERDEKİ YERİNİ ALDI

Çerkezköy Belediyesi iştirak şirketi Çerkezköy Belediyesi Gıda, Sanayi ve Halk Ekmek A.Ş. bünyesinde Fatih Mahallesi Ambardere mevkiinde üretime başlayan Halk Ekmek Fabrikasında, test üretimlerinin tamamlanmasının ardından sağlıklı ve ucuz ekmeklerimiz Halk Büfelerimizdeki yerini aldı.

220 GRAM EKMEK 3 TL

Halk Ekmek Fabrikasında üretilen ekmeklerin 220 gram olduğunu ve 3 TL’den vatandaşlarımıza satışa sunulduğunu ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Şu an itibari ile ilçenin genelinde 8 farklı noktada kurduğumuz büfelerde vatandaşlarımız hijyenik ortamlarda ürettiğimiz daha sağlıklı ve daha ucuz ekmekleri satın alabiliyorlar. Ramazan Ayı süresince vatandaşlarımız saat 12:00 itibari ile Halk Büfelerden ekmeklerini temin edebilecekler. Ramazan Ayı sonrasında ise sabah 08:00 itibari ile ekmeklerimiz Halk Büfelerden satışa sunulacaktır” dedi.   

HALK BÜFELERİN SAYISI ARTACAK

Halk Büfelerin Bağlık Mahallesi (Muhtarlık yanı), Cumhuriyet Mahallesi (Kozapark yanı), Fatih Mahallesi (Devlet Hastanesi yanı), GMKP Mahallesi (Atatürk Caddesi Garanti Bankası yanı), İstasyon Mahallesi (Asbaş Market karşısı), Kızılpınar (Eski Belediye binası yanı), Veliköy Mahallesi (Eski Belediye binası yanı) ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde (Namık Kemal Bulvarı Bahçeli Durağı yanı) ekmek satışına başladığını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, büfelerin önümüzdeki günlerde sayılarının artırılacağını kaydetti.

Related posts

Leave a Comment