BAŞKAN ALBAYRAK DEPREM BÖLGESİNDE GÖREV YAPAN KAHRAMAN

PERSONELLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonrası afet bölgesinde özveriyle görev yapan Büyükşehir personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “HER BİRİNİZLE GURUR DUYUYORUM”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen Birlik ve beraberliğe katkı sağlayan iftar programında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “On bir ayın sultanı Ramazan ayı kardeşliğin, paylaşmanın ve yardımlaşmanın ayıdır. Bizler mutlu günde de, kara günde de birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden bir milletiz. Bilindiği gibi 6 Şubat’ta meydana gelen büyük deprem felaketinde milletçe sarsıldık. Afet sonrasında halkımızın gösterdiği dayanışma her türlü takdirin üzerindedir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak deprem haberini alır almaz tüm imkânlarımızı seferber ettik. Bu süreçte büyük emek ve üstün gayretlerle depremzede vatandaşlarımıza yardıma koştunuz. Gerektiğinde kendi hayatlarınızı tehlikeye atma pahasına enkaz altındaki depremzedeleri kurtardınız. Çok zor koşullar altında görevinizi en iyi şekilde yaptınız. Her birinizle gurur duyuyorum.” dedi.

“SİZ DEĞERLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMA DEPREM BÖLGESİNDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ FEDAKÂRCA ÇALIŞMALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

Başkan Kadir Albayrak sözlerine “Zorluklar karşısında ortaya koyduğumuz mücadele birlik ve beraberlik ruhumuzu daha da güçlendirdi. Ramazan ayı vesilesiyle sizlerle bir araya gelmek istedik. Siz değerli çalışma arkadaşlarıma deprem bölgesinde yapmış olduğunuz fedakârca çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, mübarek Ramazan ayının tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.” şeklinde devam etti.

İftar programı sonrası deprem bölgesinde üstün başarı gösteren personele teşekkür belgesi takdim edildi.

Related posts

Leave a Comment