Benim Objektifimden Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü organize edilen ve Süleymanpaşa’da yaşayan ortaokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen “Benim Objektifimden” Fotoğraf Yarışmasında kazanan eserler belli oldu.

Ortaokul öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sanatsal gelişimlerine katkı sağlamak, manevi değerlere olan ilgi ve dikkatlerini arttırmak, kendilerini ifade etme becerilerini geliştirmek gibi amaçlarla düzenlenen 3. Benim Objektifimden Fotoğraf Yarışmasında, Benim Objektifimden Vatan Türkiye teması ile 5. Sınıf, Benim Objektifimden Cami ve Ezan teması ile 6. Sınıf, Benim Objektifimden Bayrak teması ile 7. Sınıf ve Benim Objektifimden Asker teması ile 8. Sınıf öğrencileri dereceye girmek için yarıştı.

KAZANANLARIN ÖDÜLÜ BİSİKLET

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile Süleymanpaşa İlçe Milli Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen yarışmada katılan eserler arasından her kategori için en iyi 3 eser belirlendi. Dereceye giren eser sahiplerine ödül olarak bisiklet takdim edilecek. Ödül töreni ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek olan Çocuk Şenliğinde Sahil Dolgu Alanda yapılacak.

KAZANAN İSİMLER HANGİLERİ?

Yarışmada dereceye girerek ödüle kayık görülen isimler ise şöyle:

5. Sınıf Benim Objektifimden Vatan Türkiye

1. Defne Dere

2. Salih Bayındır

3. Mustafa Ensar Başoğlu

6. Sınıf Benim Objektifimden Cami ve Ezan

1. Nil Defne Bozbey

2. Ömer Talha Özer

3. Efe Yılmaz

7. Sınıf Benim Objektifimden Bayrak

1. Melek Koçalan

2. Cansu Geyik

3. Fatma Zeynep Eren

8. Sınıf Benim Objektifimden Asker

1. Yağmur Kalyoncu

2. Melika Bayındır

3. Zeynep Naz Ayaş

Related posts

Leave a Comment