Ergene Belediyesi Biçki Dikiş Mefruşat Kurs Kayıtları Başladı

Meslek eğitim kursları ile her yıl vatandaşlarına yeni bir iş kapısı açmak için ücretsiz kurslar düzenleyen Ergene Belediyesinin yeni dönem Biçki-Dikiş Mefruşat Kursu kayıtları başladı.

Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında Ergeneli vatandaşlara ücretsiz bir şekilde verilen kurslardan biri olan Biçki-Dikiş Mefruşat Kursu yeni dönemi için kayıtlar başladı. Son başvuru tarihi 17 Nisan olarak belirlenirken, kurs hakkında detaylı bilgi almak isteyenlerin Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasına başvurmaları gerekiyor.

Ergene Belediyesinin açmış olduğu meslek edindirme kursları sayesinde bir çok kursiyerin iş sahibi olduğunu ve bazılarının da kendi iş yerlerini açtığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sosyal belediyecilik anlayışı ile yaptığı çalışmalarla, insanımıza her alanda dokunan, faydalı olan çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Her yıl açtığımız meslek edindirme kurslarımız ile Ergene’de yaşayan vatandaşlarımızın yeni meslekler öğrenmelerini sağlıyoruz. Bu bağlamda Ergene Belediyemizin yeni dönem kurslarından biri olan Biçki-Dikiş Mefruşat Kursu kayıtları başladı. Kursumuza son başvuru 17 Nisan olarak belirlendi. Biz sadece alt yapı yol, kanal, park yapmıyoruz. Biz insanımızın doğumundan ölümüne kadar her zaman yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Related posts

Leave a Comment