Ergene Belediyesi Emir Tezel’in Adını Spor Salonuna Verdi

Geçtiğimiz sene hakkında rahmetine kavuşan Ergene Velimeşespor taraftarı Emir Tezel’in adı Ergene Belediyesi tarafından Velimeşe mahallesinde bulunan Kapalı Spor Salonu içindeki fitness salonuna verildi.

Tekirdağ’ı profesyonel liglerde temsil eden tek takım olan Ergene Velimeşespor takımının sevilen taraftarı olan merhum Emir Tezel’in adı Ergene Belediyesi tarafından Velimeşe mahallesinde bulunan Kapalı Spor Salonu içindeki fitness salonuna verildi. Adının yaşatıldığı spor salonu önünde Ergene Velimeşespor taraftarları fotoğraf çekilerek vefat eden arkadaşını bir kez daha rahmetle andıklarını belirtti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında, “Ergene Velimeşespor’umuzun genç taraftarı olan ve geçtiğimiz sene hakkın rahmetine kavuşan Emir Tezel kardeşimizin adını Belediye Kapalı Spor Salonumuz içinde bulunan fitness salonuna verdik.  Ergene Velimeşespor’un kazandığı şampiyonluklarda Emir Tezel kardeşimizin diğer taraftarlarımızın olduğu gibi onunda büyük destekleri vardı, tribünde her zaman en önde Ergene Velimeşespor’a destekte bulunuyordu. Fitness salonumuzda adını yaşatacağımız Emir Tezel kardeşime bir kez daha Allah’tan rahmet acılı ailesine sabırlar ve başsağlığı diliyorum” dedi.

Related posts

Leave a Comment