BAŞKAN ALBAYRAK, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK “TEKİRDAĞ’IMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA VE VATANDAŞLARIMIZIN HAYATLARINA DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet binasında gerçekleşen iftar programında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Katılımcı demokrasi anlayışımız doğrultusunda Büyükşehir Belediye Meclisi olarak kentimizle ilgili pek çok önemli kararı birlikte aldık. Ramazan ayının 21. günü olan bu anlamlı günde bir meclis toplantımızı daha birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. İftar soframızda sevgi, dostluk ve kardeşlik ikliminde bir aradayız. Tekirdağ halkına sizlerle birlikte hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Yine aynı azim ve kararlılık içerisinde güzel Tekirdağ’ımız için çalışmaya ve vatandaşlarımızın hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Meclisimizin çalışmalarına sağlamış olduğunuz katkılardan ve iftar programımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, Ramazan ayının tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi.

İftar sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, katılımları dolayısıyla İlçe Belediye Başkanları ve Meclis Üyelerine teşekkür ederken, katılımcılar da nazik davetinden ötürü Başkan Albayrak ve emeği geçen tüm ekibe teşekkürlerini ilettiler.

Related posts

Leave a Comment