PANKARTLI KARŞILAMA

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Av. Tarık Hatipler, doğduğu Mahalle olan Yıldırım’a bir ziyaret daha gerçekleştirdi. Mahalleli Hatipleri’i “Yıldırım’ın evladı, evine hoş geldin” yazılı pankart ile karşıladı.

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Av. Tarık Hatipler, seçim çalışmalarını Edirne merkezde sürdürdü.

Hatipler, Edirne merkezde bulunan esnaf, mahalle, ev ziyaretleri ve vatandaş buluşmasına katıldı.

Hatipler, Saraçlar caddesinde esnaf ziyaretleri yapıp “hayırlı işler” diledi. Daha sonra Kapıkule Sınır Kapısı’na giden Hatipler, gümrük memurlarına ziyaret etti. Sınır kapısında gurbetçiler ile de sohbet eden Hatipler, “Yurtdışı seçmenleri her daim yüzümüzü güldürdü yine öyle olacak. Gurbetçilerimiz vatan hasreti içerisinde. Türkiye’nin taşına toprağına hasretler. Ve AK Parti iktidarında Türkiye’nin gelişimin fazlasıyla farkındalar. Ve dün olduğu gibi bugün de yarında yine ve yeniden AK Parti diyorlar. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YILDIRIM PANKARTLARLA KARŞILADI

Doğup büyüdüğü Yıldırım Mahallesi’ne bir ziyaret daha gerçekleştiren Hatipler’i, mahalleli “Yıldırım’ın evladı, evine hoş geldin” yazılı pankart ile karşıladı.

Doğduğu mahallede olmanın keyfini yaşadığını belirten Hatipler, “kendi mahallemde bu şekilde karşılanmak gurur verici. Onların yüzünü kara çıkarmak bir yere her zaman bu gururu hak etmek için daha da çok çalışacağım” dedi.

Related posts

Leave a Comment