Mestan Özcan: Daha Büyük Bir Zafer Elde Edeceğiz

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan, 14 Mayıs seçim sürecinin ardından sosyal medya hesapları üzerinden bir teşekkür metni yayımladı.

Özcan’ın açıklaması şöyle: “Sevgili hemşehrilerim, değerli dava arkadaşlarım; Sizleri saygıyla, sevgiyle ve muhabbetle selamlıyorum. 14 Mayıs’a giden süreçte birlikte omuza omuza çalıştığımız, alın teri döktüğümüz, Tekirdağ’ımızın neredeyse tüm ilçelerini karış karış ziyaret ettiğimiz saygıdeğer milletvekillerimize, milletvekili adaylarımıza, aday adaylarımıza, il başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, Cumhur İttifakı ortaklarımıza, teşkilatımızın her bir ferdine yürekten teşekkür ediyorum.

Davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. TBMM Başkanımız Mustafa Şentop hocamıza, Milletvekilimiz Mustafa Yel’e, İl Başkanımız Ali Gümüş’e teşekkür ediyorum. Saygıdeğer adaylarımız; Gökhan Diktaş, Çiğdem Koncagül, Hakan Sunal, Abdullah Öğe, Akın Yılmaz, Müge Yıldız Topak ve Defne Gezer Yüksek’e ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. 

14 Mayıs seçimlerinde büyük bir başarı elde ettik. Fakat şimdi daha büyük bir zafer elde etmek için 28 Mayıs Seçimlerine odaklanacağız. Ev ev, kapı kapı dolaşıp Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için oy isteyeceğiz. Türkiye’yi aydınlık ufuklar bekliyor. Bizler bu aydınlığın ışığını yakanlardan olacağız. Asla bir adım bile geri atmadan daima ileriye doğru yol alacağız. Bize bu yakışır, zafer üstüne zafer yakışır. Aziz milletimize, tüm hemşehrilerime, gençlerimize, hanım kardeşlerimize, büyüklerimize, bizlerde destek veren, kapılarını açan herkese, 11 ilçemizde yaşayan her bir vatandaşımıza şükranlarımı sunuyorum. Şimdi Tekirdağ vakti diyoruz, şimdi Türkiye vakti diyoruz. Allah’a emanet olun. ”

Related posts

Leave a Comment