ÇERKEZKÖY 19 MAYIS’I KÖFN KONSERİ İLE KUTLAYACAK

Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek Gençlik Festivali etkinlikleri kapsamında ünlü müzik grubu KÖFN 19 Mayıs Cuma günü saat 21.00’de Kent Park’ta sahne alacak.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için Samsun’a çıkışının 104. yıldönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi kentimizde de çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

GENÇLER, SANAL GERÇEKLİK OYUNLARI İLE EĞLENECEK

Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile düzenlenecek kutlamalar 19 Mayıs Cuma günü saat 14.00’da Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda birbirinden eğlenceli etkinliklerle başlayacak. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Saat 20.00’a kadar sürecek olan etkinliklerde gençlerimiz Kano VR, Spin Bike, Subsoccer, Formula, Uçak ve Smoothie Bike gibi sanal gerçeklik oyunları ile eğlenceli vakit geçirecekler.

SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENECEK

Çerkezköy Belediyesi tarafından kentimizde gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında ayrıca satranç turnuvası da düzenlenecek. 20-21 Mayıs tarihleri arasında Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan satranç turnuvası sonunda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edilecek.

KÖFN SAHNE ALACAK

Gençlik Şöleni etkinlikleri kapsamında ayrıca sevilen müzik grubu KÖFN’ün Çerkezköy’de konser vereceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’mızda toplanıp Fener Alayı ile ellerimizde meşale ve bayraklarımızla hep birlikte Kent Park’taki konser alanımıza yürüyeceğiz. Ardından ülkemizin sevilen müzik gruplarından KÖFN, saat 21.00’de başlayacak konserde birbirinden güzel şarkılarını Çerkezköylü hemşehrilerimiz için seslendirecek” diye konuştu. 

TÜM ULUSUMUZUN BAYRAMI KUTLU OLSUN

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinliklere tüm Çerkezköylüleri davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak düzenleyeceğimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına tüm halkımızı davet ediyorum. Bu vesile ile tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Related posts

Leave a Comment