MURATLI İLÇESİNDE 3 BOYUTLU ATATÜRK SİLUETİ PEYZAJ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Altyapı ve üstyapı hizmetlerinin yanı sıra peyzaj çalışmaları ile kente yeni bir çehre kazandıran Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ilçelere kazandırdığı 3 Boyutlu Atatürk Siluetlerini güzelleştirmek için peyzaj çalışmalarını tamamladı.

Hizmet ve yatırımlarını aralıksız bir şekilde yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kente kazandırılan eserlerin bakımlarını da gerçekleştirerek daha yaşanabilir bir Tekirdağ için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda ilçelere kazandırılan 3 Boyutlu Atatürk Siluetlerinin bakım ve güzelleştirme çalışmalarına başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı ilçesi meydan peyzaj düzenlemesi çerçevesinde Atatürk silüeti çevresinde çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında Atatürk silüeti çevresinde 50 m2 doğal gümüş parlatma mermer taşı döşeme işlemi yapıldı.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE’NİN KALBİDİR VE DAİMA ÖYLE KALACAKTIR”

Tamamlanan çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyemiz tarafından vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Atatürk silüetlerimizin, bakım ve güzelleştirme çalışmalarını yapıyoruz. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığında görev yapan ekiplerimiz Muratlı ilçemizdeki Atatürk silüeti etrafında yapılması planlanan çevre düzenlemesi kapsamında 50 m2 mermer taşı döşeme işlemi ve çiçeklendirme çalışmalarını tamamladı. İlçelerimize kazandırdığımız bu siluetlerle Atamıza olan sevgimizi ve bağlılığımızı bir nebze de olsa göstermeye çalışmış oluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk Türkiye’nin kalbidir ve daima öyle kalacaktır. Onun fikirleri ve idealleri sonsuza kadar yol göstericimiz olacaktır. Bizler de onun emanetlerine sahip çıkarak ve unutturmayarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Related posts

Leave a Comment