Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, “Dereköy Sınır Kapısı Modernizasyon Projesi Toplantısı”na katıldı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Valisi Birol Ekici, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam ve beraberindeki heyetin katılımı ile Kırklareli İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilecek olan “Dereköy Sınır Kapısı Modernizasyon Projesi” konusunun görüşüldüğü toplantıya katıldı.

Gerçekleştirilen toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Ticaret Bakan Yardımcımız Sayın Sezai Uçarmak, Valimiz Sayın Birol Ekici’yi Valilik Makamı’nda ziyaret etti. Ardından Sayın Valimiz Birol Ekici, Sayın Milletvekilimiz Ahmet Gökhan Sarıçam ve beraberindeki heyet ile birlikte Valilik Toplantı Salonu’nda, Kırklareli İl Özel İdaremiz tarafından hayata geçirilecek olan “Dereköy Sınır Kapısı Modernizasyon Projesi”nin görüşüldüğü toplantıya katıldım. Ülkemize ve ilimize çok yakışacak olan Dereköy Gümrük Kapımız; modern mimarisi ve son teknolojisi ile kaliteli ve hızlı hizmeti sunacağı yeni kompleksine kavuşacak. Ülkemize ve ilimize hayırlı olsun” dedi.

Related posts

Leave a Comment