Kırklareli TSO Başkanları Ilık ile Özsan, Ticaret Bakan Yardımcısı Uçarmak ile birlikte Dereköy Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli TSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ile beraberindekileri Kırklareli Valisi Birol Ekici, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam ile birlikte karşılayıp, Dereköy Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu.

Gerçekleştirilen inceleme gezisi ile ilgili açıklamada bulunan Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Ticaret Bakan Yardımcımız Sayın Sezai Uçarmak’ı, Valimiz Sayın Birol Ekici, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekilimiz Sayın Ahmet Gökhan Sarıçam ve Meclis Başkanımız İsmail Hakkı Özsan ile birlikte karşıladık. Bakan Yardımcımız ile birlikte Valimiz Sayın Birol Ekici’yi Valilik Makamı’nda ziyaret edip, İl Özel İdaremiz tarafından hayata geçirilecek olan “Dereköy Sınır Kapısı Modernizasyon Projesi”nin görüşüldüğü toplantıya katıldıktan sonra Dereköy Sınır Kapımızda incelemelerde bulunduk. Yeni yapılacak olan Gümrük Sınır Kapımızın projesiyle ilgili son gelişmeleri aktarıp, yolcu giriş-çıkışlarının daha hızlı yapılabilmesi için gerekli ilave tedbirleri yerinde tespit ettik. Sayın Bakan Yardımcımız Sezai Uçarmak’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Modern mimarisi ve son teknolojisi ile kaliteli ve hızlı hizmeti sunacak olan Dereköy Sınır Kapımızın ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Related posts

Leave a Comment