CHP Kapaklı’da umudu yeşertiyor

Kıymetli basın mensupları, yazılı, görsel ve İnternet medyasının güzide temsilcileri;
Kapaklı’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin umudunu yeşertecek ve çok daha yukarıya taşıyacak bir anlayışla Kurban Bayramınızı kutluyoruz.
Umudun arifesini büyütmek için tüm CHP’lileri önümüzdeki Kapaklı İlçe Başkanlığı seçiminde Yeşil Liste ile omuz omuza hareket etmeye davet ediyoruz.
Sosyal Medya açıklamasında; 
Umudun arifesi…
Kıymetli yol arkadaşlarımız ve sevgili Kapaklılar;
Kapaklı CHP Kadın Kolları Başkanı olarak göreve başladığım tarihten itibaren bu görevi üstlenmiş her Cumhuriyet Kadını gibi  canla başla Kapaklı da dolaşılmadık mahalle çalınmadık  kapı bırakmamaya gayret gösterdim. Görev yaptığımız süre zarfında ilçemizin  her karışında Kapaklı Kadın kolları olarak izimiz var. Üstlendiğimiz görev ve sorumlulukların gereğini yerine getirmek için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.Oluşturacağımız dürüst,deneyimli üretken kadrolarla Kapaklı’ nın kaderini değiştirerek yerelde iktidar olmak nihai hedefimizdir.Siyasette kadınlarımızın önünü açmak ve çözüm odaklı, şeffaf bir yönetim anlayışıyla Kapaklı örgütümüze kadın eli değsin,Kadın siyasetin nesnesi değil öznesi olsun diyerek Kapaklı Cumhuriyet Halk Partisi Başkan adayı olduğumu  onur duyarak bildiriyorum.
Kıl payı kaçırılan bir seçimin hemen ardından, üzerimize düşen sorumluluk gereği Kapaklı’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin etki alanını ve gücünü yükseltmek adına yönetime talip olma kararı aldık.
Hedeflediğimiz örgütlenme modelinin ana eksenini “Her gün, her yerde siyaset” olarak belirledik; yola da bu mottoyla çıkıyoruz.
Buna göre Kapaklı’da yaşayan tüm parti üyelerimizin, yönetim kademesindeki arkadaşlarımız kadar etkili olmasının önünü açacak bir görevlendirme anlayışı ve imrenilecek bir eylem takvimi ile yönetime talibiz.
Sadece özel günlerde değil, hayatın her alanında ve anında politika üretebilecek bir ilçe yönetimi oluşturmayı önümüze koyduk. Buna göre içe dönük her türlü kısır tartışmayı öteleyen, tüm enerjisini “tek adam rejimi” ile mücadeleye adayacak olan bir perspektifle yol alınmasının zorunlu olduğu inancındayız.
Her bir üyenin inisiyatif aldığı bir örgütlenme şemasıyla işe başlayacağız.
Her mahalleye, her apartmana, her fabrikaya ve buralardaki daha alt unsurlara CHP tarafından ne kadar ulaşılabildiğini nokta atışı yaparak tespit eden, ilçenin sosyal doku haritasını önüne koyarak çalınmadık kapı bırakmayan örnek bir model oluşturmayı hedefliyoruz.
Parti politikalarının, bugüne dek CHP’ye oy vermeyi aklının ucundan dahi geçirmemiş geniş kitlelere anlatma yeteneği ve inadının kesinlikle sonuç getireceğinin bilincindeyiz.
Bu bağlamda, ilçe seçiminin hemen ardından birleştirici yönetim anlayışıyla, Cumhuriyet Halk Partisi’nin her üyesinin katılımı ve katkısıyla hareket eden bir tutum içinde olacağız.
Partimizin genel politikalarının ve ülkemizin ana gündeminin haricinde yereldeki ihtiyaçlara anında müdahale etmek için özel bir çalışma ve koordinasyon birimi kurmayı ödev olarak önümüze koyuyoruz.
Politik denklem olarak adeta Türkiye’nin izdüşümü olan Kapaklı’da birinci parti olmak için var gücümüzle çalışmak istiyoruz.
Böylesi bir başarının ardından, adına “Kapaklı Modeli” denilencek bir siyaset felsefesini ve pratikler bütününü partimizin en üst kademesinden, en ücra köşesindeki belde örgütüne dek iletmeyi ve örnek olmayı umut ediyoruz.
Evet, büyük bir düşümüz var!
Bu hayali birlikte büyütmek ve henüz önsözünü paylaştığımız bu kitabı birlikte yazmaya var mısınız?
Öyleyse, umudu birlikte yeşertelim!
Kapaklı’da CHP iktidarına giden yolun arifesinde birleşelim ve hep birlikte bayramları getirelim.
Yüzümüzü güldürecek bayram gibi bir gelecek için CHP’yi daha da büyütelim; Kapaklı’da “Yeşil Liste”yi destekleyelim.
Yüz yıllık ulu çınarımızın dallarındaki yeni filizleri yeşertmek için haydi göreve… Haydi CHP’ye!


DENİZ BİLGE KİMDİR

1983 İstanbul doğumluyum, aslen Edirne Uzunköprülüyüm ve 2015 yılından itibaren de Kapaklı da ikamet ediyorum. Evli ve 1 çocuk annesiyim. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum ve şuan Atatürk üniversitesi sosyoloji bölümüyle eğitim hayatıma devam ediyorum.20 yıldır özel sektörde muhasebeci olarak çalışmanın yani sıra, aynı zamanda siyasi kimliğimi de oluşturmanın adımlarını atmış  oldum. Uzun yıllar içinde bulunduğum siyasi çevrede ilk olarak 2019 yılında 28. Sıradan meclis üyesi olarak aktif siyasete başladım. 2020 yılında CHP İlçe kadın kolları başkanı olarak seçilmiş olduğum görevimi halen aktif şekilde sürdürmekteyim. Bazı sosyal projelerde de özverili çalışmalar yapmaktayım.

Related posts

Leave a Comment