Başkan Uzunlar Basın Bayramında gazetecilerle buluştu

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Süleymanpaşa’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Süleymanpaşa Belediyesi Tuna Boyu Seyir Parkı’nda düzenlenen kahvaltı organizasyonuna katılan Başkan Uzunlar, gazetecilere hitap ederek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı. Uzunlar, basının, toplumun haber alma özgürlüğünün vazgeçilmez öznesi ve demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu vurgulayarak basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

DERNEK BAŞKANLARINA ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı Abdullah Yalçın ile Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal’a çiçek takdim eden Uzunlar, basın mensuplarına da günün anısına küçük hediyeler verdi.

“BASIN EMEKÇİSİ KARDEŞLERİMİN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM”

Toplantının ardından gazetecilerle toplu fotoğraf çektiren Başkan Uzunlar, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlamak üzere Atatürk Tuna Boyu Seyir Parkı’nda, Süleymanpaşa basımızla bir araya geldik. Batı Trakya Gazeteciler Derneği Başkanımız Sayın Necmi Işıksal ve Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanımız Sayın Abdullah Yalçın ile birlikte, etkinliğe katılan tüm değerli basın mensuplarının gününü kutlayarak, başarılı çalışmalarının devamını diledik. Bu vesileyle kıymetli basın emekçisi kardeşlerimin bayramını tekrar tebrik ediyor, her birine çalışmalarında başarılar diliyorum,” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment