Kırklareli TSO Başkanı Ilık, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanları Deniz ve Çetin ile birlikte Kırklareli Valisi Ekici’yi ziyaret etti

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin, Genel Sekreter Sevcan Elver ile birlikte Kırklareli Valisi Birol Ekici’yi makamında ziyaret etti.

Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ve heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti. Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Çanakkale Ticaret Borsası’nın yaptığı çalışmalar ve projeler ile ilgili Kırklareli Valisi Birol Ekici’ye bilgilendirmede bulundu.

Related posts

Leave a Comment