Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Dr. Ayçin Uğur’u ağırladı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Başkan Yardımcısı Serkan Keser ile Yönetim Kurulu Üyesi Recep Bars, Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Dr. Ayçin Uğur ile Yeşilay Şube Yönetimi’ni ağırladı.

Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Dr. Ayçin Uğur göreve geldiklerin günden itibaren yaptıkları çalışmalar ile bundan sonra yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili bilgiler vererek, yapılacak olan bu çalışmalardaki iş birliğinin önemine değindi. Yeşilay’ın bağımlılıklara yönelik her alanda önemli çalışmaları bulunduğunu ifade eden Başkan Dr. Uğur, bağımlılığının tüm dünya için ortak bir sorun haline geldiğini kaydetti. Sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade ederek, Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ın nezdinde tüm yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyelerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırklareli TSO Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’ye en güzel hizmetleri verebilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Oda olarak Kırklareli’ndeki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Her zaman yapılacak olan ortak çalışmalara hazır olduklarını ifade eden Başkan Ilık; ziyaretlerinden dolayı Yeşilay Kırklareli Şube Başkanı Dr. Ayçin Uğur’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Related posts

Leave a Comment