AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR

Çerkezköy Belediyesi Açık Hava Sinema Günleri 18 Ağustos Cuma günü Veliköy Hürriyet Meydanı’nda ‘Buz Devri 1’ isimli çocuk sinemasının gösterimi ile başlıyor.

İLK GÖSTERİM CUMA GÜNÜ VELİKÖY’DE

Her yıl düzenlenen Çerkezköy Belediyesi Açık Hava Sinema Günlerinin bu yıl 18 Ağustos Cuma günü Veliköy Hürriyet Meydanı’nda saat 21.00’de ‘Buz Devri 1’ isimli çocuk sinemasının gösterimi ile başlayacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ardından yine Veliköy Hürriyet Meydanı’nda 20 Ağustos Pazar günü saat 21.00’de ise ‘Hedefim Sensin’ adlı Türk filmi Veliköy halkı ile buluşacak.

VELİKÖY’ÜN ARDINDAN KIZILPINAR’DA SİNEMA GÜNLERİ OLACAK

Veliköy’deki açık hava sinema günlerinin ardından 21 Ağustos Pazartesi günü 21.00’de Kızılpınar Gültepe Mahallesi Aydın Sokak Parkı’nda ‘Buz Devri 1’ ve yine Kızılpınar Gültepe Mahallesi Aydın Sokak Parkı’nda 23 Ağustos Çarşamba günü saat 21.00’de ‘Hedefim Sensin’ adlı Türk filmleri ücretsiz olarak vatandaşlarımız ile buluşacak.

25 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ KENTPARK’TA

Veliköy ve Kızılpınar’daki Açık Hava Sinema Günlerinin ardından 25 Ağustos Cuma günü Kentpark’ta saatler 21.00’i gösterdiğinde ‘Buz Devri 1’ isimli çocuk sineması, 27 Ağustos Pazar günü de saatler 21.00’i gösterdiğinde ‘Hedefim Sensin’ adlı Türk filmi Çerkezköy halkı ile buluşacak” dedi.

TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ

Aileleri ve sevdikleri ile güzel bir yaz akşamı geçirmek isteyen vatandaşlarımızı düzenlenecek olan Çerkezköy Belediyesi Açık Hava Sinema Günlerine davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sevdikleri ile birlikte keyifli bir yaz akşamı geçirmek ve patlamış mısır eşliğinde sinema izlemek isteyen tüm vatandaşlarımızı Açık Hava Sinema günlerimize bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Related posts

Leave a Comment