Ergene Belediyesi Spor Tesisleri Beşiktaşlı Yöneticiden Tam Not Aldı

Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak Ergene Belediyesinin yapmış olduğu spor tesislerini gezdi. Ergene Belediyesinin spor tesisleri Beşiktaş yönetim kurulu üyesinden tam not aldı.

Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i ziyaret etti. Ergene Belediyesi Başkanı Rasim Yüksel Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak ve Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin ile birlikte Ergene Belediyesinin yapmış olduğu Naim Süleymanoğlu Spor tesisi, Ergene Belediyesi Kapalı Spor Salonu ve Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumunu birlikte gezdi. Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ali Bayrak Ergene Belediyesi tarafından yapılan spor tesislerini takdirle karşıladığını belirtti.

Ergene Velimeşespor’un Başarısında Başkan Yüksel’in Payı Büyük

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in Ergene Velimeşespor’un başarısında büyük katkısı olduğunu belirten Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak, “Spor kulüplerinin başarısı tesisleşmeyle oluyor, Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel bu konuda Ergene ilçemize çok güzel spor tesisleri kazandırmış. Ergene Velimeşesporun başarısında şüphesiz Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in büyük payı var. Beşiktaş kulübümüz ile Ergene Velimeşespor arasında çok güzel dostluklar kuruldu. Geçmiş senelerde Beşiktaş kulübümüzden Ergene Velimeşespor’a oyuncu transferlerimiz de oldu bu ilerleyen dönemlerde de olabilir. Yeni sezon öncesi Ergene Velimeşespora başarılar diliyor, bu güzel spor tesislerini Ergene İlçesine kazandıran Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i de tebrik ediyorum” dedi.

Tekirdağ’ın En Büyük ve En Güzel Tesislerine Sahibiz

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak’ı Ergene’de misafir etmekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, “Beşiktaş kulübümüzün değerli yönetim kurulu üyesi Ali Bayrak’ı Sevgi Kenti Ergenemizde misafir etmekten dolayı çok mutluyuz. Kendisi Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yöneticisi olduğu için Ergene Belediyemiz tarafından ilçemize kazandırdığımız spor tesislerini gezme fırsatımız oldu. Tekirdağ’ın en güzel ve en büyük spor tesislerine sahip olan Ergene ilçemizin gururu Ergene Velimeşespor ile Beşiktaş kulübümüz arasında çok güzel dostluklar kuruldu. Beşiktaş kulübümüzün değerli yöneticileri bizleri ziyaret ediyor, spor konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz” dedi.

Başkan Yüksel’e İmzalı Forma Hediye Etti

Beşiktaş Kulübünün Dernekler ve Sosyal Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bayrak Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e Beşiktaşlı oyuncularının üzerinde imzalarının bulunduğu formayı da hediye etti. Başkan Yüksel bu güzel hediyesi için Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ali Bayrak’a teşekkürlerini iletti.

Related posts

Leave a Comment