“Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı”12’ncisi Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) iş birliğinde düzenlenen “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı”nın 12’ncisi, 17-18 Ağustos 2023 tarihlerinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.

“Alınması Zorunlu Mesleki Yeterlilik Belgeleri” kapsamında yer alan “Sorumlu Emlak Danışmanlığı” ile ilgili olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Değerlendiricileri Tülay Gök ile Nuray Abbas tarafından katılımcılara bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantının ardından; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. (MEYBEM) Değerlendiricileri Tülay Gök ile Nuray Abbas tarafından “Yazılı” ve “Uygulamalı” olarak iki aşamada yapılan sınavda başarılı olan Emlakçılar “Mesleki Yeterlilik Belgesi” almaya hak kazanacaklar.

Related posts

Leave a Comment