Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ilık, T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü Düzen’i ağırladı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü Kürşat Düzen ile Ticari Müşteri Yetkilisi Cüneyt Tanrıkulu’nu ağırladı.

Gerçekleştirilen ziyarette bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Ilık; “Şube müdürümüz ile birlikte yaptığımız görüşmemizde, banka uygulamaları ve üyelerimizin bu imkanlardan yararlanabilmeleri için yapılması planlanan çalışmaları ele aldık” dedi.

Banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirten Şube Müdürü Düzen, her türlü çalışmada birlikte çalışabileceklerini ifade etti. T.C. Ziraat Bankası’nın kurumsal çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı. Güncel ekonomik konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü Kürşat Düzen ile Ticari Müşteri Yetkilisi Cüneyt Tanrıkulu’na gerçekleştirdikleri ziyaretten son derece memnun kaldığını belirterek, teşekkür etti.

Related posts

Leave a Comment