BORA KÜÇÜKÇETİN KATALİZÖR ETKİSİ YAPIYOR!

Ergene’nin sevilen siyasetçilerinden Bora Küçükçetin yapmış olduğu saha çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Facebook ortamında kurmuş olduğu “Sevdamız Ergene” grubundan gönüllü arkadaşlarıyla saha çalışması yürüten Bora Küçükçetin, halkın sorun olarak gördüğü, problem olarak değerlendirdiği konuları yerinde tespit ederek çözüm önerileri sunuyor.

Sokakta, çarşıda, pazarda ilçe sakinlerinin  sorunlarını dinleyen Küçükçetin, sosyal medya platformunda yayınlamış olduğu videolarla da yetkilileri göreve davet ederek harekete geçilmesine ön ayak oluyor.

Son olarak mahalle mezarlıklarının durumunu gündeme getiren Bora Küçükçetin’in videolu paylaşımı sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ait ekipler harekete geçmiş Yeşiltepe Mahalle Mezarlığında çalışma yürütmüşlerdi. 

Cumhuriyet Mahallesindeki saha çalışmasında karşılaştığımız Bora Küçükçetin muhabirimize yaptığı açıklamada; “ Herhangi bir siyasi parti üyeliğim yok. Halkımızın ferasetine güveniyoruz. Ergene her şeyin en iyisine layık. 9 yılda bir arpa boyu yol alamayan bir Belediye başkanı ve yönetimi var. Vatandaş tepkili. Esnaf tepkili, kadınlar tepkili, gençler tepkili… Sorunların çözülmediğinden, kasaba mantığıyla hareket edildiğinden şikayetçiler. Tabela belediyeciliği yapıldığını söylüyorlar. Sokak değişim diyor. Bizde bu sese kulak vererek liyakatli kadrolarla ve Türkiye Yüzyılına yakışır bir vizyonla Ergene’de değişimi ve dönüşümü gerçekleştirebileceğimizi ifade ediyoruz.” dedi.

Related posts

Leave a Comment