Kırklareli TSO Başkanları Ilık ile Keser, Almancı Garage Sahibi Fıçıcıoğlu’na “Teşekkür Ziyareti”nde Bulundu

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Almancı Garage sahibi Fırat Emre Fıçıcıoğlu’na odaya ait Yerli ve Milli Otomobil TOGG’un; Ön Tampon, Kaput Filmi ve komple Seramik Kaplaması’na sponsor olmasından dolayı “Teşekkür Ziyareti”nde bulundu.

Almancı Garage sahibi Fırat Emre Fıçıcıoğlu; “Yerli ve Milli Otomobilimizi Kırklareli’mize kazandırarak örnek olan ve bu gururu bizlere yaşatan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Soner Ilık olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bende böylesi gurur verici bir hizmete katkıda bulunmak için TOGG’umuzun Ön Tampon, Kaput Filmi ve komple Seramik Kaplaması’na sponsor olmak istedim” dedi.

Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Üst kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin önderliğinde üretilen ve milli gururumuz olan sadece Yerli ve Milli Otomobil olmasının ötesinde teknoloji harikası bir ürün de olan TOGG’u, Odamıza ve ilimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurura TOGG’umuzun Ön Tampon, Kaput Filmi ve komple Seramik Kaplaması’na sponsor olarak ortak olan Almancı Garage sahibi Fırat Emre Fıçıcıoğlu’na da odamız ve ilimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Related posts

Leave a Comment