Kırklareli TSO’nun Yerli ve Milli Otomobili TOGG, Kırklareli Halkından Büyük İlgi ve Beğeni Gördü

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Kırklareli TSO) Yerli ve Milli Otomobili TOGG, Kırklareli Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda Kırklareli halkının beğenisine sunulduğu 13 Eylül 2023 Çarşamba günü 7’den 70’e herkesten büyük ilgi ve beğeni gördü. TOGG, 15 Eylül 2023 Cuma günü saat 18.00’e kadar Kırklareli halkının beğenisine sunulacak.

TOGG’a gösterilen ilgiden son derece memnun kaldığını ifade eden Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Ülkemizin üretim gücü, Ar-Ge altyapısı ve girişimci ruhunun geldiği noktayla ne kadar gurur duysak azdır. Bu gelişmeyle birlikte biz de bu dünyada teknolojik gelişmelerde varız dedik. Üst kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin önderliğinde üretilen ve milli gururumuz olan sadece Yerli ve Milli Otomobil olmasının ötesinde teknoloji harikası bir ürün de olan TOGG’u Odamız adına teslim aldık. Kırklareli Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda da 15 Eylül 2023 Cuma günü saat 18.00’e kadar halkımızın beğenisine sunduk. İlk günden itibaren TOGG’umuza 7’den 70’e tüm halkımız büyük ilgi ve beğeni gösterdi.

Ülkemizin 100 yıllık hayalini gerçeğe dönüştüren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyet hedefine uygun olarak son teknolojiyle üretilen ve Türk iş dünyasının gücünün göstergesi olan TOGG camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Related posts

Leave a Comment