Yeniden Refah Partisi Ergene İlçe Başkanı Sayın Kaymakam Kadir Duman’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Yeniden Refah Partisi Ergene Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Paşaoğlu ve Eğitim Birim Başkanı Mert Baltacıoğlu Ergene’ye yeni atanan Kaymakam Kadir Duman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Yeniden Refah Partisi Ergene Kurucu İlçe Başkanı Mustafa Paşaoğlu; “Yeniden Refah Partisi olarak Milletimizin milli ve manevi değerlerimiz etrafında birleşmesi ve bölünmez bir bütün teşkil etmesini için çalışıyoruz. Toplumun ve ülkenin teminatı olan, milli ve manevi değerlerimizin korunması ve yeni kuşaklara aktarılmasında hayati öneme sahip olan aile kurumunun korunması ve güçlendirilmesi için çalışacağız. Devlet-millet kaynaşmasını sağlayacağız. İnşallah bu vesileyle Kaymakamımız Kadir Duman’a ilçemize yapacağı katkılardan dolayı şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

“SİYASİ PARTİLER BİRLİK VE BERABERLİĞİN MİHENK TAŞIDIR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Kadir Duman ise, Yeniden Refah Partisi’nin Türk siyasetine hayırlı olmasını ve çalışmalarında başarılar dileyerek siyasi partilerin çözüm odaklı çalışmaları gerektiğini ve siyasi partilerin birlik ve beraberliğin mihenk taşı olduklarını sözlerine ekledi.

Related posts

Leave a Comment