BAŞKAN ALBAYRAK’TAN EGE ÇIKARMASI

Büyükşehir Belediye Başkanları ziyaretlerine devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, başkent Ankara’dan sonra Ege’ye de bir çıkarma yaparak Ege Bölgesi’nde gün boyu bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

İLK ZİYARETİN ADRESİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret eden Başkan Albayrak, ziyaretin son derece samimi bir ortamda geçtiğini, işbirliği ve dostluk bağlarını güçlendirdiğini belirterek, “Tunç Soyer Başkanımla Tekirdağ ve İzmir Büyükşehir Belediyelerimiz olarak iş birlikleri, ortak projeler ve gelecekte planladığımız çalışmalar üzerine istişarede bulunduk. 2024 yılı yerel seçimlerini değerlendirdik. Yenilikçi hizmet anlayışıyla, durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Sevgili Tunç Soyer başkanıma konukseverliği ve ilgisi için çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi.

EGE ÇIKARMASINDA İKİNCİ ADRES AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, büyükşehir belediyesi temasları çerçevesinde Ege Bölgesi’ndeki ikinci ziyaretini Efeler Diyarı Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne yaptı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Albayrak, “9,5 yıldır birlikte yol almaktan onur duyduğum çok kıymetli kardeşim, nam-ı diğer “Topuklu Efe” Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’nun misafiri olduk. Üretken ve yenilikçi belediyecilik anlayışı çerçevesinde iş birliği programları geliştirmek adına bilgi alışverişinde bulunduk. Değerli Başkanıma Tekirdağlı hemşerilerimin de selamlarını ilettim. Kendisinin de Tekirdağ’a çok çok selamları var. Misafirperverliği ve ilgisi için Özlem Çerçioğlu başkanıma çok teşekkür ediyor, görevinde kolaylık ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment