Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Kapı Kapı Gezerek Yaşlıları Evlerinde Ziyaret Etti

Yaşlılar günü münasebetiyle Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ilçede ki yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek 1 Ekim Dünya Yaşlılar gününü kutladı.

Her yıl Ekim ayında kutlanan “Dünya Yaşlılar Günü” dolayısıyla ilçe genelinde ki büyükleri ziyaret eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yaşlı vatandaşların ellerini öperek, hediye takdiminde bulundu.

Her zaman büyüklerimizden hayır dua beklediklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İlçemizin asırlık çınarlarını bugün ziyaret ettik. Büyüklerimiz, gerek aile yaşantımızda, gerek toplumsal yaşantımızda daima el üstünde tutulmuş ve baş tacı edilmiş, dünümüz ve bugünümüz arasında ki en değerli köprüdür. Bizlerde imkânlarımız doğrultusunda yaşlı vatandaşlarımızın yanında olmaya, onlarla birlik ve beraberlik içerisinde olup hayat tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Geçmişten geleceğe köprü vazifesi gören eski çınarlarımıza saygı ve sevgilerimizi her zaman hissettirmeliyiz. Yaşlı çınarlarımızı evlerinde ziyaret ettik, ellerini öptük hayır dualarını aldık. Ergenemizin tüm yaşlı çınarlarına sağlık, sıhhat ve huzurlu ömürler diliyorum” dedi.

Ergenenin yaşlı çınarları Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in kendilerine yapmış olduğu bu güzel ziyaretten çok memnun kaldıklarını belittiler.

Related posts

Leave a Comment