AK Parti Ali Gümüş ile Tekirdağ da altın dönemini yaşıyor.

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevini 14 Mayıs genel seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ın olurları ile alan Ali GÜMÜŞ yerel seçimler öncesinde de hem teşkilat çalışmaları hem de Ankara ile Tekirdağ arasında mekik dokuması ile Tekirdağda Ak Partiye Altın çağını yaşatıyor.

Teşkilatın gençlik kolları yapılanmasından yetişen ve neredeyse tüm kademelerde görev almış olan il başkanı Gümüş genel seçim öncesi göreve gelmiş ve partinin özellikle tabanında büyük bit mutluluk ile karşılanmıştı.

Genel seçim sonrasında da Ali Gümüş ve il yönetimi neredeyse durmak yorulmak bilmeden çalışmaya devam etmekte ve yerel seçim öncesi Tekirdağın eksiklerini ve ihtiyaçlarını gidermek için Ankara ve Tekirdağ arasında mekik dokumaktadır.

Teşkilatlar ve milletvekilleri ile büyük bir uyum içinde çalışan Gümüş ün çalışmaları genel merkez tarafından da yakından takip edilmektedir.

Ak Parti Tekirdağ Teşkilatlarında çalışmalar görülmemiş hızla devam ederken neredeyse her hafta bir bakan ziyareti yapılan Tekirdağda halk her ne kadar soyadı Gümüş olsa da partinin altın çağını yaşamış olduğuna hem fikir olmuş durumda.

Son dönemde şehrimize Gençlik Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin , Ticaret Bakanı Ömer Bolat , Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı şehrimizi ziyaret eden hükümet temsilcileridir.

Related posts

Leave a Comment