Başkan Yüksel’den esnafa Atatürk evi motifli saat

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ulu Önder Atatürk’ü Anma Günü olan 10 Kasım tarihin ide içine alan 10 – 16 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası kapsamında Ergene’nin çeşitli mahallelerinde faaliyet gösteren esnafı tek tek ziyaret ederek üzerinde Ergene Belediyesi logosu da bulunan Atatürk Evi motifli duvar saati hediye etti.

Ergene’nin Ulaş, Marmaracık, Yeşiltepe ve Sağlık Mahallesi başta olmak üzere diğer mahallelerinde de çeşitli esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, esnaf ve vatandaşa üzerinde Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan sayısız kalıcı eserden biri olan Atatürk Evi motifi de olan duvar saati hediye etti. Esnaf ve vatandaşlar da son derece anlamlı bu hediye karşısında Başkan Yüksel’e teşekkür etti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak Cumhuriyetimizin kurucusu ve kurtarıcısı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanik’te dünyaya geldiği evin bire bir aynısını müze konseptiyle de birleştirerek Ergene’de öğrenciler başta olmak üzere halkımızın kullanımına sunduk. Öğrenciler tarafından sıkça ziyaret ediliyor. Ulu Önderimiz Atatürk’ün hayatının her evresinin tasvir edildiği müze konseptli Ergene Belediyesi Atatürk Evi’nin kabartma motif olarak yer aldığı duvar saatlerini esnafımıza ve vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız olumlu tepkiler ve gördüğümüz memnuniyet bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor” dedi. 

Related posts

Leave a Comment