Başkan Yüksel Sulusaraylılar Derneğinin genel kuruluna katıldı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçede faaliyet gösteren Tokat Sulusaraylılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin genel kuruluna katıldı.

Sağlık Mahallesi Selimiye Caddesi üzerinde yer alan dernek lokalinde gerçekleştirilen genel kurula belediye meclis üyeleri ve meclis üyesi aday adayları ile birlikte katılan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, dernek yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ergene Belediyesi olarak derneklerle sürekli iletişim halinde olduklarını kaydeden Başkan Yüksel, “Derneklerimizin taleplerini imkanlar ölçüsünde karşılamaya, gerekli yardımı yapmaya gayret ediyoruz. Bu zamana kadar elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da yapacağız. Tokat Sulusaray Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin genel kurulunda güven tazeleyerek görevine devam eden Mevcut başkan Ahmet Senekçi ve yeni yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Ergene Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da derneklerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya elimizden gelen tüm yardımı yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

Related posts

Leave a Comment