Beren Bebek minikleri yeni yıl coşkusunu yaşadı

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyunevi öğrencileri yeni yıl dolayısıyla düzenlenen programda doyasıya eğlendi. Minik öğrenciler yılbaşı hediyelerini noel babanın elinden aldı.

Beren Bebek Çocuk Oyunevinde bulunan küçükler Ergene Belediyesi tarafından kendileri için düzenlenen yılbaşı kutlama programında doyasıya eğlendi.

Ergene Belediyesinin ilçede eğitime kazandırmış olduğu en büyük kalıcı eserlerden biri olan Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan minikler, Ergene Göl Restoranda kendilerine özel olarak hazırlanan yılbaşı eğlence programında son derece keyifli vakitler geçirerek doyasıya eğlendiler.

Ergene Belediye’nin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden de sorumlu başkan yardımcısı olan Ayça Albayraktar’ın da katılım sağladığı programda yüz boyama etkinliği gerçekleştirilerek çeşitli oyunlar oynandı.

Çocuklar bizim geleceğimiz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenemize kazandırmış olduğumuz en büyük eğitim yatırımlarından biri olan Beren Bebek Çocuk Oyunevimizde çocuklarımız için erken yılbaşı kutlaması yaptık. Onların yüzlerindeki mutluluğu görmek paha biçilmez. Yaptığımız her şey onların mutluluğu ve gülümsemesi için” dedi.

Ergene Belediyesi Göl Restoranda düzenlenen programda noel baba günün ansına çocuklara hediyelerini de takdim etti. 

Related posts

Leave a Comment