DESTANLARIN DANSI MUHTEŞEM GÖSTERİSİYLE ÇORLU’DA VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞUYOR

Kurulduğu ilk günden bugüne sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu 100. Yıl Kapalı Spor Salonu’nu görkemli bir törenle vatandaşların hizmetine sunuyor. Açılış töreni sonrasında, Destanların Dansı Tiyatral Dans Gösterisi muhteşem gösterisiyle vatandaşlarla buluşacak.

DESTANLARIN DANSI MUHTEŞEM GÖSTERİSİYLE ÇORLU’DA

Her geçen gün hizmet atılımlarına bir yenisini ekleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 100. Yıl Kapalı Spor Salonu açılış töreninde muhteşem bir dans gösterisini vatandaşlarla buluşturuyor.  Nuh Tufanı’ndan Dede Korkut’a, Dört Element’ten Sarı Gelin’e, Cevanşir’den Alparslan’a destanlardan kahramanlara, ozanlardan şairlere, acılardan zaferlere ve ortak bağlarına görkemli bir yolculuk niteliğindeki tarihi dans gösterisi vatandaşlarla buluşacak. 40 kişilik dev kadrosuyla sahne alacak olan gösteri yaklaşık 90 dakika sürecek.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, “TRAKYA’NIN EN BÜYÜK KAPALI SPOR KOMPLEKSİ OLAN FIBA STANDARTLARINDAKİ SPOR KOMPLEKSİMİZ İLE KENTİMİZDE NİCE BAŞARILI SPORCULARIN YETİŞECEĞİNE İNANIYORUM”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Göreve geldiğimiz günden bugüne aralıksız olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kentimiz için en iyisi olana kadar da hizmetlerimize devam edeceğiz. 11 ilçe genelinde hayata geçirdiğimiz projelerle hizmette atılım yapıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Çorlu Belediyemiz ile birlikte açılışını gerçekleştirdiğimiz Ünal Baysan Gösteri ve Kongre Merkezi’nin ardından Çorlu 100. Yıl Kapalı Spor Salonumuzu vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Trakya’nın en büyük kapalı spor kompleksi olan FIBA standartlarındaki Spor Kompleksimiz ile kentimizde nice başarılı sporcuların yetişeceğine inanıyorum. Açılış törenimizin ardından vatandaşlarımızı muhteşem bir dans gösterisi bekliyor. Ücretsiz olarak sahnelenecek olan Destanların Dansı Tiyatral Dans Gösterisi ile vatandaşlarımız muhteşem bir tarihsel yolculuğa çıkacak. Tüm vatandaşlarımızı bu muhteşem dans gösterisini izlemeye davet ediyor, hizmete açacağımız Çorlu 100. Yıl Kapalı Spor Salonumuzun tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Related posts

Leave a Comment