FATİH KUTLU KARATE KULÜBÜ ŞAŞIRTMADI!

Edirne Kutlu Spor Kulübü 1 Altın, 1 Gümüş ve 3 Bronz madalyayla şimdiye kadar Edirne’de düzenlenen en büyük Karate organizasyonunda kıran kırana mücadele etti.

Türkiye Karate Federasyonu Edirne İl Temsilciliği tarafından düzenlenen, Türkiye’den 30 kulüp ve 702 sporcunun Bulgaristan’dan ise 3 kulüp ve 36 sporcunun katıldığı Trakya Karate Ligi 3. Etap müsabakaları sona erdi.

            Karate Antrenörü Fatih Kutlu yaptığı açıklamada; “Sporcularımız haftada 5 gün antrenman yaparak turnuvalara hazırlanıyor. Her biri özel zamanlarından fedakarlık yapıp extra evde de çalışmalarını yapıyor. Bu çocuklar Edirne’yi temsilen Avrupa-Dünya Şampiyonları olacak! Bunun için çalışıyoruz. Hedefimiz öncelikle Vatan, Bayrak ve Milletine bağlı, sporcu ahlakını almış kaliteli bireyler yetiştirmektir. Tabii Milli Sporcu olmaları da ayrıca gururlandırır. Önümüz açık, hedefimiz belli, çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Dereceye Giren sporcularımız; Ömer Varol (Altın), Karahan Mete Fırtın (Gümüş), Ayşe Hira Tütündü (Bronz), Bigem Mungan (Bronz), Hira Adile Benakman’ı(Bronz) ve tüm mücadele eden sporcularımı tebrik ediyorum” Dedi.

Related posts

Leave a Comment